WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Mamy wszystko, czego potrzebuje Twój sklep WooCommerce.

Dzięki naszym produktom zbudujesz lepszy sklep, poprawisz sprzedaż i zaoszczędzisz swój cenny czas.

Lub wybierz odpowiednią kategorię:

Te marki
nam zaufały:

Te marki
nam zaufały:

Te marki
nam zaufały:

Te marki
nam zaufały:
Klienci chcą płacić szybko i bezpiecznie. Wprowadź w swoim sklepie płatności online, które są już standardem. Sprawdź nasze bramki płatności dla WordPress i WooCommerce.

Zobacz więcej
Zaoferuj swoim klientom dostawę zakupionych produktów za pomocą znanych i lubianych przez nich firm kurierskich. Przyspiesz i zautomatyzuj cały proces wysyłki.
Zobacz więcej
Wystawiaj faktury zgodne z polskim prawem. Posłuż się naszymi wtyczkami, aby automatycznie wystawiać i wysyłać faktury do klientów. Sprawdź, jak dzięki naszym rozwiązaniom zachować porządek w księgowości swojego sklepu.

Zobacz więcej
Poznaj nowe możliwości zwiększania przychodów. Dodaj swoje produkty do porównywarek cen, zaplanuj akcje mailingowe, odzyskuj porzucone koszyki. Oszczędzaj swój cenny czas, automatyzując wysyłkę wiadomości do klientów.

Zobacz więcej
Personalizuj produkty przypisując im dowolne cechy oraz zwiększaj ich atrakcyjność w oczach klientów. Zarządzaj listą swoich produktów w prosty i przyspieszony sposób. Dodawaj własne ceny, jednostki miary oraz twórz zakupowe listy życzeń.

Zobacz więcej

NOWOŚĆ!

Autopay
WooCommerce

Dowiedz się więcej

Nasze bestsellery

Zintegruj swój sklep z najpopularniejszą platformą sprzedażową w Polsce!

Wystawiaj i wysyłaj faktury do klientów. Automatyczne i bezpieczne faktury i korekty dostosowane do polskiego i europejskiego prawa.

Mamy dla Ciebie więcej!

WP Desk to nie tylko wtyczki dla WordPress i WooCommerce. Posiadamy również inne usługi i produkty, które mogą usprawnić działanie Twojego sklepu:


Regulamin
dla Twojego sklepuWP Legal to pakiet niezbędnych dokumentów, które pozwolą Ci na rozpoczęcie sprzedaży online zgodnie z obowiązującymi przepisami. Regulacja prawna sprzedaży internetowej to ważna i odpowiedzialna kwestia - wybierz sprawdzoną usługę i nie ryzykuj.

Więcej


Sprawdzona
opieka technicznaWP Desk Care to opieka dla WordPress i WooCommerce, której potrzebujesz. Bez długich umów, opłat startowych i żadnych kruczków. Tylko prosty miesięczny plan, dzięki któremu my zajmujemy się szybkością, bezpieczeństwem i wszystkimi aspektami technicznymi prowadzenia sklepu, a Ty zyskujesz czas na rozwój biznesu.

Więcej

Bądź na bieżąco

Dołącz do naszego newslettera. Specjalne oferty tylko dla subskrybentów. Darmowe porady, informacje i artykuły na temat WordPress i WooCommerce.