Usługi

Wtyczki WP Desk oferuje wtyczki premium, wsparcie techniczne, pomoc przy konfiguracji wtyczek, profesjonalny support oraz dodatkowe usługi dla Twojego sklepu WordPress i WooCommerce!

Prowadzenie sklepu internetowego na WordPress i WooCommerce to nie tylko poprawne ustawienie metod płatności. Dodanie produktów do sklepu wraz z atrakcyjnymi opisami jest ważna. Ponadto nie możesz zapomnieć o ładnym motywie, dodatkowych funkcjonalnościach (sprawdź wtyczki WooCommerce) oraz jakości SEO.

Sklep na WordPress i WooCommerce będzie na pewno potrzebował spełnienia wymagań prawnych np. regulaminu sklepu. Co więcej, pamiętaj o dodaniu polityki prywatności, cookies oraz dopasowaniu do wymogów dyrektywy Omnibus.

Usługi WP Desk pozwolą Ci w rozwoju Twojego sklepu na WordPress i WooCommerce zgodnego z prawem (Omnibus, Flexible Cookies, regulamin).

Przy zakupie subskrypcji wtyczek WP Desk otrzymujesz roczne wsparcie techniczne, dostęp do najnowszej wersji oprogramowania oraz możliwości ich aktualizacji.

Pamiętaj o cyklicznej kopii zapasowej strony, aktualizowaniu WordPress, WooCommerce, motywu i wtyczek. Ważna będzie też szybkość strony, dlatego upewnij się, że nie ma zbyt wielu zasobów czy skryptów.

Zobacz też usługę profesjonalnego wsparcia dla sklepów internetowych, która zadba o bezpieczeństwo, szybkość, i aktualizacje Twojego sklepu WooCommerce.

Profesjonalne wsparcie, pomoc i support dla WordPress i WooCommerce
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3


 • WP Legal to starannie przygotowane i aktualne usługi prawne dla sklepów internetowych WordPress i WooCommerce w tym regulamin sklepu internetowego.

  Zobacz szczegóły

 • Szybka i efektywna strona internetowa na WordPress i WooCommerce dla Twojego biznesu.

  Zobacz szczegóły

 • Sprawdzona opieka sklepu WooCommerce. My zajmujemy się szybkością i bezpieczeństwem, a Ty zyskujesz czas na rozwój biznesu.

  W ramach usługi WP Desk Care otrzymasz wsparcie, aktualizacje i optymalizację szybkości ładowania strony – kompleksowa opieka nad blogiem na WordPress oraz sklepem WooCommerce.

  Zobacz szczegóły

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3