WP PAY - nowa, darmowa bramka płatności!

Niezawodny system płatności, stworzony specjalnie dla WooCommerce.

Black Friday i Cyber Monday 2017 w WP Desk

Black Friday 2017

W tym roku po raz pierwszy w historii zdecydowaliśmy się wziąć udział w szale Black Friday i Cyber Monday. Z tej okazji od piątku 24.11 do poniedziałku 27.11 włącznie, będziecie mogli kupić nasze wtyczki w promocji. Jakiej? O tym poniżej.

Promocje na Black Friday 2017 i Cyber Monday 2017

W piątek 24.11 około godziny 9:00 rano do wszystkich subskrybentów naszego newslettera wyślemy specjalny kupon rabatowy, który umożliwi zakup wtyczek w promocyjnej cenie. Kupon będzie obowiązywać również przez cały weekend i wygaśnie dopiero w poniedziałek 27.11 o 23:59.

Wartość kuponu na razie pozostanie niespodzianką, ujawnimy ją dopiero w przesłanym mailu, ale już teraz mogę napisać, że będzie warto :)

Jak uzyskać kupon?

Kupon będzie dostępny dla subskrybentów naszego newslettera. Jeśli jeszcze nie czytasz naszych newsletterów, koniecznie zapisz się już teraz.

Promocja zakończona, ale dalej możesz zapisać się do newslettera.

 

Absolutny brak spamu, możesz się wypisać w dowolnej chwili

Zapisując się do newslettera masz pewność, że nigdy nie będziemy wysyłać spamu, a jeśli na dowolnym etapie uznasz, że nie chcesz go już dostawać to możesz się wypisać jednym kliknięciem.

Co znajdziesz w naszych newsletterach?

Newslettery zwykle wysyłamy 2 razy w miesiącu. W pierwszym prezentujemy najnowsze duże aktualizacje wtyczek oraz kilka artykułów z naszego bloga oraz WooCommerce PL, w których dzielimy się wiedzą związaną z WooCommerce oraz prowadzeniem firmy w internecie. Zawsze jest tam solidna dawka wiedzy.

Drugi newsletter jest poświęcony konkretnej wtyczce, czasami zawiera specjalny kupon rabatowy na jej zakup. W tym newsletterze zwykle prezentujemy jedną wybraną funkcję wtyczki, która pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze na obsłudze zamówień w WooCommerce. W tych newsletterach prezentowaliśmy już np. premierę wtyczki DPD WooCommerce oraz import aukcji Allegro do WooCommerce.

Czym są Black Friday 2017 i Cyber Monday 2017?

Black Friday, czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Został zapoczątkowany w Stanach Zjednoczonych i odbywa się zawsze następnego dnia po słynnym Święcie Dziękczynienia. Właśnie wtedy zaczyna się gorączka zakupowa na Święta Bożego Narodzenia.

Czarny Piątek jest również bardzo popularny w innych krajach anglojęzycznych, np. w Kanadzie czy Wielkiej Brytanii. Z czasem zdobywał również coraz większą popularność w innych krajach. W Polsce również zdobywa coraz większą popularność, ale można powiedzieć, że i tak jeszcze raczkuje.

Z kolei Cyber Monday to dzień pod wieloma względami podobny do słynnego Czarnego Piątku, ale dotyczy przede wszystkim sklepów internetowych. Bardzo często sklepy organizują promocje przez cały weekend rozpoczynając od Black Friday, a kończąc dopiero na Cyber Monday. 4 pełne dni promocji, jak tu nie lubić takiego wielkiego święta kapitalizmu ;)

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.