WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Konkurs WP Desk – do wygrania bilety na WordCamp Gdynia

konkurs WordCamp fb

Imprezę WordCamp wszyscy znają i kochają. Nie wszyscy mieli jednak okazję na niej być. “Tym razem się wybiorę na WordCampa”- powtarzasz sobie kolejny raz, jak postanowienie noworoczne 1 stycznia. Niestety wychodzi jak zwykle. Zanim się spostrzeżesz bilety są już wyprzedane, a Ty musisz słuchać przez kolejne miesiące WordCamp odmieniane przez wszystkie przypadki przez ludzi wokół. Nie martw się, tym razem dajemy ci motywację, żeby nie powtarzać tego scenariusza.

Konkurs z nagrodami

Organizujemy konkurs, w którym główną nagrodą są dwa bilety na WordCamp Gdynia 2016! Co należy zrobić? Wystarczy napisać komentarz pod postem na facebooku WP Desk. Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu tytułu prezentacji, jakiej chciałbyś posłuchać na WordCampie.

Przejdź do konkursu

Word Camp Gdynia

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś o WordCampie, jego idei, programie etc., to w pierwszej kolejności odsyłam cię na oficjalną stronę.  Na tegorocznym WordCampie w Gdyni będziesz miał ponadto możliwość poznania ekipy WP Desk. Będziemy tam z prelekcją, a w przerwach miedzy prezentacjami chętnie powiemy ci cześć i porozmawiamy o WooCommerce i nie tylko.

 

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.