WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Nowa wtyczka kurierska – co piszczało w WP Desku w czerwcu 2017

W czerwcu wydaliśmy nową integrację kurierską DPD WooCommerce. W końcu najpopularniejszy kurier w Polsce doczekał się bezpośredniej integracji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Nowa integracja DPD WooCommerce

Integracja DPD WooCommerce zapewnia szybkie tworzenie i nadawanie przesyłek w systemie DPD bezpośrednio z panelu WooCommerce. Wtyczka obsługuje również protokoły nadania.

Stworzenie wtyczki różniło się dość znaczenie od naszych poprzednich realizacji, ponieważ jeśli nadaje się przesyłki przez API DPD to nie są one widoczne w ich panelu administracyjnym. Dlatego wszystkie niezbędne funkcje musieliśmy dodać do wtyczki.

Wasza ocena naszego wsparcia

W czerwcu oceniliście nas pozytywnie na 94%. Otrzymaliśmy 3 negatywnych opinii, które złożyły się na 6% niezadowolenia.

W czerwcu mieliśmy też mały kryzys związany z naszym wsparciem. Niestety przez przeoczenie związane z migracją poczty, przez około 1 dzień niektóre Wasze zgłoszenia do nas nie docierały. Sytuację jednak opanowaliśmy dość sprawnie (jak już się zorientowaliśmy, że coś jest nie tak) i mamy nadzieję, że stanęliśmy na wysokości zadania i wszystkie zaległe wątki rozwiązaliśmy.

Serdecznie Was przepraszamy i postaramy się, aby taka sytuacja już nie wystąpiła. W tym momencie pocztę już zmigrowaliśmy do G Suite i liczymy, że usługa będzie działać stabilnie.

Nad czym pracujemy

Koniec czerwca był dla nas okresem wakacyjnym. Teraz wracamy do rzeczywistości i mamy zaplanowane świetne funkcje do naszych najpopularniejszych wtyczek. Już w nadchodzących tygodniach spodziewajcie się aktualizacji do wtyczek:

Godzina dla WP

W maju kontynuowaliśmy nasz projekt Godzina dla WP. Statusy wrzucamy na nasz profil na FB.

Co piszczy w WP Desku

Pomysł na ten cykl przyszedł mi do głowy w poprzednie wakacje. Pierwszy wpis pojawił się we wrześniu i był opisem rzeczy, które zrobiliśmy w sierpniu.

Jednak w tej chwili czuję, że czas na inną formułę takich wpisów. Raczej rzadszych, ale bardziej treściwych, dlatego najprawdopodobniej ten wpis będzie ostatnim w tej formule.

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.