WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Nowy WooCommerce 2.5 już do pobrania – a my mamy promocję

Wczoraj (18.01.2016) została wydana nowa wersja WooCommerce o nazwie kodowej “Dashing Dolphin” oznaczona numerem 2.5. Jest to główna (major) wersja, która skupia się głównie na ułatwieniach dla programistów oraz szybkości działania. W związku z tym mamy dla Was kilka przydatnych informacji oraz promocję.

Promocja WooCommerce Dashing Dolphin

Wtyczki WP Desk

Przetestowaliśmy wszystkie nasze wtyczki z WooCommerce 2.5 i miło nam poinformować, że są one kompatybilne z nową wersją. Ta aktualizacja była dla nas łaskawa, ponieważ WooCommerce zachował kompatybilność wsteczną i nie zepsuł praktycznie niczego. Gdyby jednak się okazało, że czegoś nie zauważyliśmy, skontaktuj się z nami. Zajmiemy się tym.

Co nowego i jak bezboleśnie zaktualizować WooCommerce do nowej wersji

W związku z wydaniem nowej wersji przygotowaliśmy dla Was 2 artykuły na portalu WooCommerce PL:

Mamy nadzieję, że dzięki nim rozwieją się wszystkie Wasze wątpliwości związane z nową wersję i będziecie dokładnie wiedzieć jak bezpiecznie wykonać aktualizację.

eNadawca 25% taniej – Promocja WooCommerce

W związku z nową wersją mamy również dla Was promocję. Jeśli wysyłacie dużo przesyłek za pomocą Poczty Polskiej i rozważaliście zakup wtyczki do integracji z eNadawcą, który zdecydowanie przyspieszy nadawanie przesyłek, mamy dla Was dobrą wiadomość:

Do piątku (22.01.2016) po wpisaniu kodu rabatowego woocommerce25 otrzymacie 25% zniżki na integrację WooCommerce z eNadawcą.

Kup eNadawcę taniej

Jeśli nie znasz jeszcze naszej wtyczki integrującej z Elektronicznym Nadawcą Poczty Polskiej, koniecznie zajrzyj do tych wpisów:

Dowiesz się z nich, co potrafi nasza wtyczka oraz co należy zrobić, żeby w pełni skorzystać z oferty Elektoroniczengo Nadawcy.

Dla łowców okazji – pakiety

Wielokrotnie słyszeliśmy prośby o różnego rodzaju rabaty oraz pytania o to, które wtyczki WP Desk wybrać. Postanowiliśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i udostępnić pakiety wtyczek w promocyjnych cenach. Tworząc pakiety staraliśmy się połączyć tematycznie określone wtyczki. I tak zdecydowaliśmy się na pakiet na start, pakiet wysyłkowy oraz pakiet administracyjny.

Wszystkie pakiety są dostępne w naszym sklepie.

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.