WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Roadmap WP Desk – zobacz nad czym pracujemy

W lipcu wprowadziliśmy Forum WP Desk, gdzie możecie dzielić się swoimi pomysłami na wtyczki i ich aktualizacje. Wiele z tych pomysłów już zaakceptowaliśmy, niektóre zostały wdrożone do wtyczek a pozostałe czekają w kolejce. I dlatego żebyście mieli możliwość większego udziału w wydarzeniach WP Deska udostępniamy nasz Roadmap!

Czym jest Roadmap WP Desk?

Roadmap WP Desk to przewodnik po zaplanowanych aktualizacjach i wdrożeniach nowych wtyczek. Możecie zobaczyć nad czym aktualnie pracujemy, czym zajmiemy się w najbliższej kolejności i co zostało już zrealizowane. Wszystko jest podzielone na kwartały. Ale bądźcie wyrozumiali to są orientacyjne terminy, a na ich realizacje ma wpływ wiele czynników. Każdego dnia staramy się, aby wszystkie nowości pojawiły się jak najszybciej, ale również żeby to były produkty najwyższej jakości.

Gdzie znajdę Rodamap WP Desk?

Ponieważ na co dzień w naszej pracy korzystamy z narzędzia Trello to zdecydowaliśmy się opublikować Roadmapę za jego pomocą.

Roadmapę znajdziecie pod tym adresem http://wpde.sk/roadmap.

Aby przeglądać nasze plany nie musisz posiadać konta w Trello. Wszystkie informacje będą dostępne, gdy klikniesz w powyższy link.

Jak korzystać z tablicy?

Na tablicy znajduję się sporo kart więc jeśli interesuje cię konkretna wtyczka to możesz ją w prosty sposób znaleźć.

Naciśnij F na klawiaturze i wpisz nazwę interesującej cię wtyczki lub po prostu wybierz ją z listy.

Filtrowanie kart Trello
Filtrowanie kart Trello

Jak śledzić zmiany?

Jeśli chciałbyś otrzymywać powiadomienia o nowościach wystarczy, że założysz darmowe konto i zasubskrybujesz tablicę lub wybraną kartę.

Aby śledzić konkretną funkcjonalność, po otworzeniu karty wystarczy, że klikniesz Subskrybuj a będziesz otrzymywać powiadomienia o zmianach dotyczących tej karty.

Subskrypcja karty Trello
Subskrypcja karty Trello

Jeśli chcesz wiedzieć o wszystkich zmianach, czyli o wszystkich nowościach i realizacji danych kart, musisz zasubskrybować tablicę. Zrobisz to klikając z prawej strony okna Pokaż menu, następnie Więcej i Subskrybuj.

Subskrypcja tablicy Trello
Subskrypcja tablicy Trello

Jeśli pomysł Ci się podoba lub masz jakieś sugestie, to zapraszam do komentowania pod tym wpisem.

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.