WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Nadchodzi WordCamp Poznań 2018! Dział wsparcia będzie działał w ograniczonym zakresie

Wielkimi krokami zbliża się coroczne spotkanie polskiej społeczności skupionej wokół WordPressa – WordCamp Poznań 2018. Ekipa WP Desk będzie (jak zawsze!) obecna na miejscu. To oznacza że w trakcie trwania WordCampa nasz dział wsparcia technicznego będzie działał w ograniczonym zakresie i obsługa waszych zgłoszeń może być wolniejsza niż zazwyczaj.

Jesteśmy zespołem pracującym zdalnie. Nie mamy wspólnego biura, więc oprócz wszystkich atrakcji związanych z samym WordCampem, wyjazd jest dla nas także świetną okazją do spotkania firmowego, podzielenia się doświadczeniami z pracy i rozmowy na temat rozwoju. Te spotkania sprawiają, że oferta WP Desk jest bardziej przyjazna dla was – użytkowników naszych rozwiązań.

WP Desk złotym sponsorem WordCamp Poznań 2018

Nasza firma od początku aktywnie wspiera społeczność skupioną wokół WordPressa i WooCommerce. Uczestniczymy w polskiej społeczności WordPressa poprzez organizację WordUpów, tłumaczenie zagranicznych wtyczek i bycie wszędzie tam, gdzie użytkownicy WordPressa mogą nas potrzebować.

Oprócz doraźnej pomocy skierowanej w kierunku społeczności, WP Desk pomaga też finansowo w organizacji wydarzeń. Od 2014 jesteśmy sponsorem WordCampów i WordUpów. W tym roku zostaliśmy złotym sponsorem WordCamp Poznań 2018. Przyjedziemy tam całą ekipą, a rozpoznasz nas po koszulkach z naszym logo. Będziemy mieli również dla was gadżety.

Dłuższy czas odpowiedzi na zgłoszenia

Ponieważ w Poznaniu będzie cały nasz zespół, podczas trwania WordCampu, w dniach 5-8 lipca 2018 dział wsparcia technicznego WP Desk będzie funkcjonował w ograniczonym zakresie. Na naszą odpowiedź będziecie musieli poczekać dłużej niż zwykle, ale obiecujemy odpisać tak szybko jak to możliwe.

W tym czasie, zachęcamy do korzystania z naszej dokumentacji i FAQ. Znajdziesz w nich informacje na temat konfiguracji wtyczek oraz naszych licencji.

Wystąpienie CEO WP Desk

Tegoroczny WordCamp zostanie otwarty przez Maćka Swobodę, naszego CEO. W swojej prezentacji pt. WordPress Love opowie o tym, jak przy użyciu WordPressa zbudować stabilny i rentowny biznes, nie zapominając jednocześnie o swoich korzeniach i społeczności, której tyle zawdzięczamy. Zapraszamy na wystąpienie w sobotę, 7. lipca 2018 o 9:50 w auli Collegium Iuridicum Novum w Poznaniu (zdobądź bilet).

Do zobaczenia w Poznaniu!

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.