WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Zjazd firmowy WP Desk 2021 – dłuższy czas odpowiedzi na zgłoszenia

W dniach 14-17.09 spotykamy się pierwszy raz od dawna (a większość z nas pierwszy raz w życiu!) na zjeździe firmowym drużyny WP Desk. W związku z tym czas oczekiwania na odpowiedź supportu może być wydłużony.

Pamiętam jeszcze jak w marcu 2020 pisałam z podekscytowaniem wpis blogowy o nadchodzącym zjeździe, który niestety w ostatnim momencie musieliśmy odwołać z powodu ogłoszonej pandemii koronawirusa. Tym razem już nic nam nie przeszkodzi i spotkamy się już za kilka godzin w centralnej Polsce na pierwszym zjeździe drużyny WP Desk w 2021 roku. Dla większości ekipy to będzie pierwszy zjazd firmowy, w którym będzie mogła wziąć udział.

Zaplanowaliśmy trochę wspólnej pracy, ale jeszcze więcej aktywności integracyjnych, których bardzo nam brakuje na co dzień. Pracując w 100% zdalnie staramy się organizować sobie czas poza pracą, ale nic nie zastąpi spotkań na żywo. Przez część dnia będziemy do Waszej dyspozycji i postaramy się na bieżąco odpowiadać na bieżące zgłoszenia, lecz czas reakcji może być dłuższy niż zazwyczaj. Liczymy na Waszą wyrozumiałość! :)

Podczas naszej nieobecności zapraszamy do korzystania z opracowanej przez nas dokumentacji wtyczek i odpowiedzi na najczęstsze pytania. Możecie także szukać pomocy bezpośrednio w moderowanej przez nas grupie na Facebooku – WooCommerce PL.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie na pewno pojawi się krótka foto-relacja ze spotkania.

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.