WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Wtyczka do Integracji FedEx z WooCommerce

Darmowa wtyczka do integracji FedEx z WooCommerce

Jeśli w swoim sklepie opartym na WooCommerce korzystasz lub zamierzasz korzystać z międzynarodowej wysyłki FedEx, warto wykorzystać możliwości specjalnie przygotowanych wtyczek. FedEx WooCommerce – Międzynarodowa wysyłka to zupełnie darmowa wtyczka do integracji FedEx z WooCommerce, która umożliwia wyłączanie dowolnych usług dostawcy oraz oferuje dynamicznie wyliczane ceny przesyłki.

FedEx WooCommerce – Międzynarodowa wysyłka

Wtyczka FedEx WooCommerce – Międzynarodowa wysyłka to darmowe rozwiązanie do integracji FedEx z WooCommerce. Dzięki niej zaoferujesz klientom możliwość wysyłki zagranicznej ze stawkami pobieranymi na żywo z serwerów FedEx. Do integracji FedEx z WooCommerce wymagane jest również posiadanie konta w usłudze FedEx. Wtyczka łączy się z kontem przez API, którego klucz wystarczy podać na stronie ustawień wtyczki.

Dostosuj usługi FedEx w swoim sklepie

Wtyczka umożliwia także wyłączanie określonych usług kurierskich oferowanych przez FedEx. W głównych ustawieniach wtyczki w łatwy sposób można wyłączyć dane usługi, zmienić ich kolejność oraz wyświetlaną nazwę na stronie zamówienia. Dokładna listę usług FedEx, którymi można zarządzać znajdziesz na grafice poniżej. Co istotne, wszystkie z nich dotyczą wysyłki międzynarodowej.

Usługi FedEx dla WooCommerce

Dynamiczne stawki FedEx

Cena wysyłki automatycznie generuje się na podstawie wagi produktów w koszyku oraz adresu wysyłki. Co istotne, ceny te będą domyślnie pobierane bezpośrednio z serwerów FedEx poprzez API. Dzięki temu Twoi klienci dostaną zawsze właściwą cenę za międzynarodową przesyłkę towaru.

Klucz API pobierzesz ze swojego konta na stronie FedEx.

Darmowa wtyczka do integracji FedEx z WooCommerce

FedEx WooCommerce – Międzynarodowa wysyłka to proste, a jednocześnie wydajne narzędzie do integracji FedEx z WooCommerce. Dzięki niej za darmo połączysz swój sklep z kurierem oferując odpowiednie ceny za międzynarodową przesyłkę. Dodatkowo, wtyczka obsługuje wszystkie waluty, co będzie szczególnie istotne jeśli oferujesz wysyłkę do klientów zagranicznych.

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.