WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Automatyczne drukowanie, WooCommerce 3.0, WordCamp w Lublinie – zobacz co piszczało w WP Desku w kwietniu 2017

W kwietniu wydaliśmy nową wtyczkę we współpracy z zewnętrznym developeremFlexible Printing, dostosowaliśmy ostatnie wtyczki do WooCommerce 3.0 i pracowaliśmy przy organizacji WordCampa w Lublinie, który odbędzie się już w czerwcu. Co jeszcze działo się w kwietniu?

Automatyczne drukowanie

Flexible Printing to wtyczka, która pozwala drukować dokumenty z WooCommerce bezpośrednio na drukarce połączonej przez PrintNode. Dzięki temu, w połączeniu z automatycznym nadawaniem przesyłek, można obsługiwać sklep całkowicie automatycznie.

WooCommerce 3.0

W kwietniu dostosowaliśmy ostatnie wtyczki do WooCommerce 3.0. Największym wyzwaniem okazało się dostosowanie Flexible Pricing, ale możemy już oficjalnie potwierdzić, że wszystkie wtyczki WP Desk są kompatybilne z WooCommerce 3.0. Jeśli zauważycie jakiekolwiek problemy, dajcie nam znać.

WordCamp Lublin

W tym roku, tak jak w poprzednim, pomagamy w organizacji polskiego WordCampa. W tym roku również zajmuję się opieką nad prelegentami oraz programem. Przeprowadzę również prelekcję i opowiem o budowaniu rentownego biznesu opartego na WordPressie. Oczywiście na przykładzie WP Deska :) Zobacz co jeszcze będzie się działo na WordCampie i zdobądź swój bilet.

Na WordCamp jedzie cała drużyna WP Desk! Będziemy mieć koszulki z naszym logo. Podejdźcie i przywitajcie się :)

Wasza ocena naszego wsparcia

W kwietniu oceniliście nas pozytywnie na 95%. Otrzymaliśmy 3 negatywne opinie, które złożyły się na 5% niezadowolenia.

Nad czym pracujemy

W podsumowaniu 2016 roku pisałem, że w 2017 chcemy pomóc Wam jeszcze efektywniej prowadzić swoje sklepy WooCommerce. Jednym z elementów jest współpraca z usługami dla e-commerce, np. systemami płatności (np. w PayU możecie zaoszczędzić prawie 200 zł przy aktywacji konta).

Aby móc negocjować z tymi firmami musimy znać wielkość biznesów, które prowadzicie na WooCommerce. Bez tego prawie nikt nie chce rozmawiać o korzystniejszych ofertach. Dlatego w kwietniu zdecydowaliśmy się na stworzenie systemu, który zapewni te dane. Nie tylko pozwoli nam na negocjację lepszych ofert, ale również da nam lepszy obraz na temat tego jak korzystacie z naszych wtyczek. Szczegóły podamy już wkrótce.

Godzina dla WP

W kwietniu kontynuowaliśmy nasz projekt Godzina dla WP. Statusy wrzucamy na nasz profil na FB.

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.