WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Współpraca dla developerów

[STARY TEKST]

Jesteś developerem? Tworzysz wtyczki do WordPressa i WooCommerce? Sprzedawaj swoje wtyczki w WP Desku. Wspólnie opanujemy świat :D

WP Desk powstał w 2013 roku i aż do początku 2016 roku tworzyliśmy wszystkie wtyczki wewnątrz firmy. Ale uznaliśmy, że aby się szybciej rozwijać otworzymy się na zewnętrznych developerów. Dzięki zbudowanej bazie klientów i kilkuletnim doświadczeniu w prowadzeniu “wtyczkowego” biznesu, Ty możesz skupić się na tym co lubisz najbardziej – kodowaniu, a my zajmiemy się resztą: sprzedażą, fakturami, marketingiem i… tak, również bezpośrednim wsparciem dla klientów.

Przejrzyste zasady współpracy

  • Dzielimy się zyskami ze sprzedaży 50/50.
  • Ty tworzysz wtyczki i szkic dokumentacji dla użytkownika. W razie potrzeby robisz poprawki bugów i aktualizacje o nowe funkcje. Nie sprzedajesz tych samych wtyczek w innych miejscach.
  • My zapewniamy: sprzedaż w WP Desku, marketing, obsługę klientów. Opracowujemy: stronę sprzedażową i dokumentację dla użytkownika.
  • My zapewniamy wsparcie klientom, którzy kupili wtyczkę, Ty zapewniasz wsparcie techniczne nam, jeśli go potrzebujemy.
  • Wtyczki tworzysz na licencji GPLv3.
  • Cenę wtyczki ustalamy wspólnie.
  • Przy odnowieniu licencji, również dzielimy się zyskiem.
  • Do 5. dnia każdego miesiąca przygotowujemy raport sprzedaży z poprzedniego, rozliczamy się w ciągu 7-miu dni od przesłania faktury. Musisz prowadzić działalność gospodarczą lub inną formę spółki, aby rozpocząć współpracę. Niestety nie możemy się rozliczać na umowę o dzieło lub zlecenie.

W drugim półroczu 2016 uruchomimy również sprzedaż za granicą. Tam jest o wiele większy rynek niż w Polsce i wspólnie możemy go zagospodarować. Powyższe warunki współpracy oferujemy również na zagranicą!

A co jeśli nie mam pomysłu na wtyczkę?

My mamy ich mnóstwo :) Analizujemy na bieżąco rynek wtyczek do WooCommerce i wiemy czego klienci potrzebują najbardziej. Podsuniemy Ci pomysł i wspólnie wybierzemy wtyczkę, którą będziesz mógł stworzyć.

Mam problemy z przygotowaniem specyfikacji wtyczki, określeniu funkcji, które powinna mieć lub jej wyglądem. Co wtedy?

Nie ma problemu. Mamy w drużynie ludzi, którzy już zjedli zęby na projektowaniu i tworzeniu wtyczek do WP. Całą stronę “formalną” możemy wziąć na siebie, pomożemy Ci również w wizualnym dopracowaniu wtyczki i uwzględnieniu standardów WP. W przypadku, w którym nasze zaangażowanie jest większe i obejmuje również te kwestie – możemy negocjować podział zysków. Ale spokojnie, wszystko ustalimy wspólnie i na partnerskich zasadach.

Czy z kimś już współpracujecie?

Tak. Współpracujemy już z developerami:

Dzięki wspólnej pracy przygotowaliśmy wtyczki:

Zainteresowany?

Super. Skontaktuj się z nami, prześlemy Ci ramową umową o współpracy i porozmawiamy o tym co możemy wspólnie zrobić.