WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Kupony rabatowe WooCommerce w Twoim sklepie

Kupony PDF WooCommerce to wtyczka o ogromnych możliwościach prosprzedażowych w sklepie. W artykule pokażę Ci jak w sposób innowacyjny sprzedawać swoje produkty. Kody rabatowe przyciągną do Twojego sklepu nowych klientów, ale także tych powracających.

Kupony PDF to wtyczka do tworzenia kart podarunkowych i kuponów rabatowych. Poniżej pokażę Ci kilka możliwości ich zastosowania.

Kupony PDF w księgarni internetowej

Prowadzisz małą, kameralną księgarnie online, w której sprzedajesz wyselekcjonowane pozycje dla wyjątkowych klientów? Karty podarunkowe to ciekawy sposób na rozszerzenie oferty.

Z prostym, wizualnym edytorem utworzysz szablon karty podarunkowej.

edycja kupony w edytorze

Stwórz w swoim sklepie produkt, który będzie kuponem podarunkowym. Z darmową wersją stworzysz kupon, który będzie można zastosować tylko przy zakupie książek z danej kategorii. W zakładce Kupon PDF możesz określić, jak długo kupon rabatowy będzie ważny i czy obejmie darmową wysyłkę.

wielokrotne użycie kuponu rabatowego

Wersja płatna wtyczki Kupony PDF ma kilka funkcjonalności, które uatrakcyjnią kartę podarunkową. W trakcie tworzenia produktu możesz wybrać opcję wyświetlania pól imię, email oraz wiadomość. Pojawią się one na stronie produktowej. Od teraz Twoi klienci będą mogli wysyłać kupon bezpośrednio do obdarowywanej osoby, a także przekazać jej wiadomość, czy życzenia.

Kupon rabatowy na zakup książki
Wpisz wiadomość dla odbiorcy kuponu

Kupon podarunkowy posiada określoną wartość, którą czasem trudno wykorzystać w czasie jednych zakupów. Być może jego posiadacz będzie chciał kupić w Twojej księgarni książkę, dostępną za jakiś czas. W wersji płatnej wtyczki masz opcję wyboru wielokrotnego użycia kuponu. Dzięki temu klienci będą mogli dokonać zakupu kilkukrotnie, aż do wyczerpania wartości kuponu lub utraty jego ważności.

wielokrotne użycie kuponu rabatowego

Kupony rabatowe na atrakcje dla dzieci/ najmłodszych

Wtyczka sprawdzi się także w sprzedaży wszelkiego rodzajów voucherów na atrakcje dla dzieciaków. Mogą być one wykorzystane nie tylko w Dzień Dziecka. Cały rok sprzyja bowiem organizowaniu atrakcji na najmłodszych.

Jeżeli chcesz sprzedawać voucher WooCommerce np. na tor kartingowy, możesz zacząć już dzisiaj z darmową wersją naszej wtyczki.

Wtyczka obsługuje także produkty wariantów, więc cenę kuponu ustawisz zależnie od długości przejażdżki na gokarcie.

Wersja PRO kuponu pozwala na wielokrotny zakup wejściówki na tor kartingowy. Wystarczy, że skorzystasz z opcji wielokrotnego użycia. Dzięki temu Twoja oferta będzie elastyczna, a kupon łatwiejszy do wykorzystania.

Kupon na szkolenia i kursy on-line

Znakomitą opcją do zastosowania wtyczki w wersji PRO są strony sprzedające szkolenia i kursy on-line.

Jeżeli na swojej stronie posiadasz płatne materiały dotyczące np. szkolenia psów, zastosuj kupon do wielokrotnego użytku, aby rozszerzyć swoją ofertę. Klient samodzielnie dokona wyboru wariantu/ pakietu produktu z interesującym go zakresem kursu czy szkolenia. Utwórz kupon o wartości, która pozwoli na zakup większej ilości produktów. Możesz też ograniczyć jego użycie do danej kategorii produktów.

Kupon rabatowy na zakup książki
Możliwość wyboru kilku szkoleń z voucherem

Podsumowując, kupony możesz wykorzystać na dowolnej stronie z kursami i materiałami online, które sprzedajesz. Jeśli prowadzisz korepetycje, nagraj filmy z konkretnymi zagadnieniami. Pozwól wybierać klientom materiały i tworzyć dowolne pakiety, które pomogą w rozwiązywaniu ich problemów.

Jeżeli jeszcze nie stosujesz kuponów rabatowych w swoim sklepie, to koniecznie zainstaluj darmową wersję naszej wtyczki. Wszystkie jej funkcjonalności znajdziesz w wersji PRO. Wtyczkę możesz wypróbować też w naszym darmowym demo.

Gdzie jeszcze możesz naszej wtyczki do kodów rabatowych:

  • park trampolin
  • sprzedaż voucherów na sesje fotograficzne
  • paintball
  • zabawa w escape roomach
Przeczytaj także artykuł Tomka o tym, jak używać kuponów rabatowych lokalnie i sprzedawać spersonalizowane karty podarunkowe PDF z nowymi szortkodami.

A jaki Ty masz pomysł na wykorzystanie wtyczki w swoim sklepie?

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.