WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Top 5 wtyczek WP Desk

WP Desk(1)

Jakie wtyczki kupić na początku? Często słyszę to pytanie. Trudno podać jednoznaczną odpowiedź, ponieważ każdy potrzebuje czegoś innego w swoim sklepie. Mimo to, spróbuję podać listę wtyczek WP Desk, które prawdopodobnie okażą się dla ciebie użyteczne. Poniżej znajdziesz 5 wtyczek, które cieszą się największą popularnością w WP Desk.

1. Bramki płatności

Dziś to już standard. Klienci lubią bramki płatności, tak samo jak sprzedający. Ze względu na szybki sposób księgowania zapłaty, sprzedający może od razu realizować wysyłkę. Kupujący dzięki temu może spodziewać się wcześniej swojej przesyłki.

Zapytasz pewnie, którego pośrednika wybrać? PayU, Przelewy24, Dotpay czy Transferuj.pl? Tutaj pomocny może okazać się nasz poradnik (Którą bramkę płatności online wybrać?). Warto dodać, że pośrednicy płatności są dość elastyczni i oferują często indywidualne warunki, dlatego najlepiej skontaktować się z nimi bezpośrednio.

Przejdź do Bramek płatności.

2. Paczkomaty WooCommerce

Każdy sklep sprzedający produkty wymagające wysyłki potrzebuje obsługi kurierskiej. Polscy klienci kochają Paczkomaty głównie za ich niską cenę. Sprzedający nie mieli wyjścia i też musieli je pokochać. Żeby sprawnie przesyłać informacje o zamówieniach z własnego sklepu do systemu Paczkomatów warto użyć wtyczki. Za pomocą wtyczki Paczkomaty WooCommerce w prosty sposób utworzysz paczkę i wygenerujesz etykietę do zamówienia.

Przejdź do Paczkomaty WooCommerce.

3. Aktywne płatności WooCommerce

Sprzedający w podstawowej wersji WooCommerce nie mają możliwości wyświetlania swoim klientom określonych metod wysyłki dla określonych metod płatności. Przykładowo nie ma możliwości wyświetlenia dla Darmowej wysyłki tylko Przelewu bankowego jako metody płatności. Wtyczka Aktywne płatności wypełnia tę lukę. Za jej pomocą można dowolnie ustalać, jakie metody płatności mają zostać przypisane do określonej metody wysyłki.

Przejdź do Aktywnych płatności WooCommerce.

4. Edycja pól zamówienia WooCommerce

WooCommerce out-of-the-box nie umożliwia konfiguracji pól zamówienia. Szczególnie dotkliwie odczuwają to wszyscy, którzy chcą wyświetlić klientom własne pola albo sprawić, żeby było ono wymagane. Odpowiedzią na tę potrzebę jest wtyczka Edycja pól zamówienia WooCommerce. Za jej pomocą ustalisz jak pole ma wyglądać, gdzie ma się wyświetlać oraz czy jest konieczne do wypełnienia.

Przejdź do Edycja pól zamówienia WooCommerce.

5. Faktury WooCommerce

Prowadząc jakikolwiek biznes nie można obyć się bez wystawiania faktur. Z pewnością każdemu zależy, żeby ten proces odbywał się jak najbardziej automatycznie i bezproblemowo. Ważne jest również, żeby wystawiane faktury były zgodne z przepisami prawa właściwymi dla kraju sprzedającego. Co więcej, ważne jest, aby wtyczka do fakturowania była zgodna z przepisami UE. Wszystkie te warunki spełnia wtyczka Faktury WooCommerce, czyli piąty najbardziej popularny plugin w WP Desk.

Przejdź do Faktury Woocommerce.

Podsumowanie

Powyższe wtyczki z WP Desk są najlepiej sprzedającymi się wtyczkami i nie jest to przypadek. Prawdopodobnie są to narzędzia, które są sprzedającym najbardziej potrzebne. Jakie zatem wtyczki wybrać do swojego nowo stworzonego sklepu? Odpowiedź już znacie.

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.