WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Wspieramy i działamy

WordPress i WooCommerce powstają i rozwijają się tak sprawnie dzięki społeczności. WordPress to najpopularniejszy CMS, a WooCommerce napędza największą liczbę sklepów na świecie. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tak wielkiego ruchu open source.

Jak wspieramy społeczność?

Wormtail hand thieves cabbage peg-leg downfall. Better half-blood tonight this holyhead silver catherine. You-know-who bedroom cursed blood seven telescope hagrid.
Każdy członek naszego zespołu przeznacza 5% czasu pracy na rzecz społeczności WordPressa i WooCommerce.

Zobacz więcej
Podjęliśmy wyzwanie i od lat (od 2011!) koordynujemy polskie tłumaczenie WooCommerce oraz oficjalny motyw.

Zobacz więcej
Tworzymy darmowe i otwarte wtyczki do WooCommerce, które spełniają oczekiwania ogromnej liczby użytkowników.

Zobacz więcej

A dodatkowo...

WordUpy
Organizujemy spotkania miłośników WP w Warszawie.

WordCampy
Współorganizowaliśmy WordCampy w Gdyni i Lublinie.

Wystąpienia
Dzielimy się wiedzą na spotkaniach w całej Polsce.

Sponsoring
Od 2014 roku sponsorujemy WordCampy i WordUpy.

Rozwój społeczności skupionej
wokół WooCommerce

Poświęcamy swój czas by pomagać użytkownikom, a także staramy się przenosić na polski grunt najlepsze rozwiązania, tak aby były bardziej dostępne dla naszych rodaków. W tym celu zajmujemy się tłumaczeniem WooCommerce oraz najlepszych wtyczek do WordPressa.

Oferujemy również nasze autorskie rozwiązania za darmo, dzięki czemu więcej użytkowników ma szanse uczynić swoje sklepy internetowe lepszymi. Ponadto, publikujemy na naszych stronach wiele poradników pomagających stworzyć i skonfigurować funkcjonalny sklep oparty na WooCommerce.

Godzina dla WordPressa

Podjęliśmy się misji mającej na celu rozwój społeczności skupionej wokół WooCommerce. Przez długi czas każdy członek zespołu poświęcał godzinę tygodniowo dla społeczności.

Obecnie jest to 5% czasu pracy każdej osoby w miesiącu (akcja 5 for WordPress).

Polskie tłumaczenie
WooCommerce

W WP Desk kochamy WooCommerce. W związku z tym, że tworzymy rozwiązania przeznaczone pod tę platformę, pracujemy z nią każdego dnia, WooCommerce jest naszym całym życiem. To wszystko sprawia, że chcemy by polscy użytkownicy naszych rozwiązań oraz ich klienci mieli zapewniony jak największy komfort korzystania z WooCommerce.

Podjęliśmy wyzwanie i od lat (od 2011!) przygotowujemy polskie tłumaczenie WooCommerce oraz na bieżąco dbamy o jego wysoką jakość. Kiedy tylko pojawia się nowa wersja beta WooCommerce, siadamy do tłumaczenia nowych fraz, tak aby w chwili premiery nowej wersji stabilnej, cała polska społeczność WooCommerce miała aktualne tłumaczenie, które cechuje się wysoką jakością oraz dbałością o szczegóły

Tłumaczenie Storefront

Każdy kto miał styczność z WooCommerce, zna Storefront. Ten znakomity, opensourcowy motyw jest jednym z naszych ulubionych. Twórcy WooCommerce zdecydowali, że będzie on domyślnym motywem systemu. Uważamy że to świetny wybór, dlatego zdecydowaliśmy się w całości przetłumaczyć go na język polski.

Dzięki temu każdy użytkownik który zdecyduje się na WooCommerce, od razu po instalacji ma do dyspozycji świetny, funkcjonalny motyw, w całości przetłumaczony na język polski. Zawsze staramy się, aby tłumaczenie było przeprowadzane rzetelnie, więc zapraszamy do korzystania ze Storefront! To jeden z najlepszych darmowych motywów WooCommerce.

Darmowe wersje wtyczek do
WooCommerce

Oprócz naszej oferty premium, oferujemy użytkownikom darmowe wersje wtyczek. Znaczna część użytkowników nie potrzebuje wszystkich funkcji zawartych w wersji PRO, a wystarczą im te podstawowe. Dlatego zdecydowaliśmy się udostępniać za darmo nasze wtyczki w podstawowych wersjach. Spełniają one oczekiwania ogromnej liczby użytkowników, a bardziej zaawansowani i wymagający decydują się na zakup wersji PRO.

W katalogu WP.org znajdziecie między innymi:

Wierzymy w siłę Społeczności!

Wierzymy, że nasza działalność mająca na celu powiększenie społeczności WooCommerce oraz rozwój dostępnej w internecie wiedzy, przełoży się na jeszcze większą popularność WooCommerce. Im więcej będzie osób skupionych wokół naszej ulubionej platformy, tym więcej będzie potencjalnych chętnych do skorzystania z naszej oferty. Wszystko co robimy dla społeczności, w przyszłości na pewno pozytywnie przełoży się na rozwój WP Desk.