WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Forum zostało zamknięte

W lipcu 2016 uruchomiliśmy forum do zgłaszania pomysłów na nowe wtyczki i rozwój istniejących. Ze względu na małe zainteresowanie zdecydowaliśmy się je zamknąć.

Po co powstało forum?

Forum to takie miejsce w którym nie tylko się mówi, ale też słucha. Taka też idea przyświecała nam, kiedy uruchamialiśmy nasze forum WP Desk: chcieliśmy wysłuchać waszych pomysłów na rozwój wtyczek. Uruchomiliśmy nasze forum głównie z myślą, żeby uporządkować wszystkie pomysły na nowe funkcje wtyczek. Chcieliśmy, żebyście to wy głosowali na konkretne rozwiązania. Im więcej głosów, tym większa szansa, że dana funkcja powstanie.

Kilka takich pomysłów zrealizowaliśmy, m.in. synchronizacja stanów magazynowych wFirma, demo wtyczek, wtyczkę Opineo.

Czas forum dobiegł końca

Jednak ogólne zainteresowanie forum było znikome i zdecydowaliśmy się je zamknąć i usunąć. Wszystkie pomysły, które zgłosiliście zebraliśmy i bierzemy je pod uwagę przy planowaniu rozwoju wtyczek, więc nic w przyrodzie nie ginie :)

Co dalej? Jak teraz zgłosić pomysł na nową funkcję lub wtyczkę?

Pomysły możecie nadal zgłaszać, liczymy na Was :)

Najlepiej napisz do nas. Odpowiemy czy mamy już w planach daną funkcjonalność lub wtyczkę. Jeśli Twojego pomysłu nie mamy jeszcze w planach, dopytamy o szczegóły i odpowiemy czy będziemy mogli go wdrożyć.

Możecie również zgłaszać pomysły na naszej grupie na Facebooku WooCommerce PL. Często inne osoby są również zainteresowane danym rozwiązaniem i warto dyskutować o pomysłach na forum publicznym. Gorąco zachęcamy.