WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Świąteczne pakiety wtyczek WooCommerce od WP Desk!

swiateczne pakiety wtyczek WP Desk

swiateczne pakiety wtyczek WP Desk

Niedługo Święta, Nowy Rok za pasem. Wczuliśmy się bardzo w atmosferę Świat, dopadła nas refleksja, której efektem są pakiety, przygotowane specjalnie z tej okazji. Wraz z najlepszymi życzeniami, chcieliśmy Wam udostępnić kilka użytecznych rozwiązań. Mamy nadzieję, że pozwolą one Wam rozwinąć swoje sklepy WooCommerce w nadchodzącym roku.

Konfiguracja sklepu to nie jest łatwa rzecz, szczególnie dla kogoś, kto dopiero stawia swoje pierwsze kroki. WooCommerce to fajne narzędzie, ale żeby było w pełni użyteczne, potrzebne są dodatkowe rozszerzenia. No właśnie, jakie? Tutaj postanowiliśmy wyjść naprzeciw wszystkim, którzy mają mały mętlik w głowie, ponieważ nie wiedzą, na co się zdecydować. A od nadmiaru możliwości pęka im już głowa.

Na ból głowy… pakiety

Żeby ułatwić ci szukanie odpowiednich wtyczek, postanowiliśmy stworzyć użyteczne pakiety. Stworzyliśmy coś dla debiutantów, czyli pakiet na start. Znajdzie się też coś dla osób, którym zależy na rozszerzeniu opcji wysyłki, czyli pakiet wysyłkowy. Dla osób chcących sprawniej wystawiać faktury oraz wymagających większej automatyzacji stworzyliśmy pakiet administracyjny.

Atakujemy zatem nie sam ból głowy, ale jego źródło – myślimy, że ten podpatrzony skądinąd sposób to właściwa droga, jaką obraliśmy ;)

Pakiety WP Desk – dobre i tanie

A teraz najlepsze: ceny! Kupując wtyczki w pakiecie możesz liczyć na zniżkę do 15%. Jest to nasz ukłon w stronę osób, które dopiero co zaczynają przygodę z WooCommerce. Żeby im osłodzić trudy konfiguracji sklepu, postanowiliśmy uruchomić pakiety w promocyjnych cenach.

Podsumowując zatem: tanie pakiety WP Desk są dobre, bo są dobre i są tanie.

Pakiety? Na co to komu?

Korzystając pakietów masz pewność, że każda z wtyczek będzie ze sobą kompatybilna. Często jest tak, że długo wyszukiwane wtyczki spełniają wszystkie nasze wymagania oprócz jednego – nie są ze sobą zgodne. Jako WP Desk gwarantujemy, że wszystkie wtyczki z naszego sklepu są ze sobą zgodne.

Kilka ważnych informacji:

  • Pakiety uruchamiamy testowo, do odwołania. Nie czekaj z zakupem, bo może się okazać, że pakiet zostanie wyłączony.
  • Jeśli masz już wtyczkę, która jest częścią pakietu, kupioną w grudniu 2015, i chcesz kupić pakiet, napisz do nas, przygotujemy dla Ciebie specjalny kupon rabatowy obniżający cenę pakietu o wartość posiadanej wtyczki.
  • Zniżka obowiązuje przy pierwszym zakupie pakietu. Po roku, jeśli będziesz przedłużać licencje wtyczek, zrobisz to już indywidualnie dla każdej wtyczki wg cen obowiązujących w dniu przedłużenia. Nawet jeśli któraś wtyczka się nie sprawdzi to możesz przedłużyć tylko wybrane wtyczki, z których korzystasz.

Jeśli masz jakieś sugestie, pisz śmiało do nas na kontakt. Chcemy poznać twoje zdanie.

Zobacz wszystkie pakiety

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.