WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Migracja z Shoplo do WP Store za darmo

Jak migrować z Shoplo na WooCoommerce

Zaskoczyła Cię zmiana Shopera w Shoplo? Wciąż chcesz mieć swój sklep, ale przeraża Cię brak supportu / skomplikowany system / zmarnowany czas? Rozumiemy Twoją frustrację. W tej sytuacji znalazły się setki przedsiębiorców. Czytaj dalej, a poznasz sposób, który zaoszczędzi nie tylko Twój czas i pieniądze, ale i nerwy!

Ostatnia szansa!
Migrujesz do nas z Shoplo? Łap zniżkę!
Rozumiemy sytuację, w której się znalazłeś.
W związku z tym postanowiliśmy pozbawić Cię
dodatkowych kosztów i oferujemy każdy
z naszych planów za 0 zł przez cały rok!

Załóż swój sklep już teraz →

Pokaż nam swój sklep, a my zajmiemy się resztą
Wiemy, że jesteś w trakcie poszukiwania nowego kompleksowego rozwiązania dla swojego sklepu. Pewnie przerażają Cię komplikacje techniczne, które są nieodłącznym elementem migracji na inną platformę. Mamy dobre wieści – w WP Store cały ten proces trwa zaledwie kilka dni! Co więcej, odciążamy Cię od wszystkich kłopotów technicznych, dzięki czemu masz więcej czasu na zarządzanie magazynem, klientami oraz towarem. Migracja do WP Store jest niezwykle prosta – musisz tylko wybrać pakiet subskrypcji, opłacić go i przekazać nam dostępy do obecnego systemu.

Migruj swój sklep do WP Store

 • Łatwo. Cały proces przenosin sklepu dokonujemy za Ciebie. Pomagamy na każdym etapie migracji.
 • Szybko. Cały proces migracji może trwać nawet 1 dzień (*w zależności od wielkości sklepu)
 • Za darmo. Możesz wybrać migrację sklepu w całości przeprowadzoną przez nas. (*w wybranym planie na 12 miesięcy)

W ramach migracji otrzymasz całościowe przeniesienie wszystkich treści Twojego sklepu, w tym strony, wpisy blogowe, produkty, kategorie i wiele więcej. Jesteśmy w stanie przenieść bazę klientów, zamówienia oraz ustawienia skonfigurowane pod Twój sklep. Odwzorowujemy wygląd Twojego sklepu prawie w 100%, a jeżeli masz ochotę na zmianę layoutu, to proponujemy 5 gotowych i niezawodnych szablonów, które są zaprojektowane z myślą o Twoich klientach i ich wygodzie. Nie zapomnieliśmy o konfiguracji wtyczek dostępnych w ramach WP Store – zrobimy to za Ciebie. Przypniemy również domeny na serwer WP Store w ramach migracji.

Co zyskujesz, przechodząc na WP Store?

 1. Stabilny i zoptymalizowany hosting w cenie z gwarancją dostępności
 2. Darmowe i automatyczne aktualizacje
 3. Stałe wsparcie techniczne i merytoryczne
 4. Codzienne kopie zapasowe danych
 5. Dziesiątki gotowych integracji m.in. z Google, Facebook
 6. Zintegrowane płatności online, usługi kurierskie, księgowe i wiele innych
 7. Pakiet korzyści wart ponad 8.000 zł! Przy zakupie subskrypcji WP Store otrzymujesz dostęp do najlepszych wtyczek WP Desk!
 8. 7 dni darmowego testowania bez zobowiązań
 9. Prosty, a zarazem kompleksowy panel zarządzania sklepem
 10. Możliwość rozbudowania sklepu o inne strony, w tym blog

Dlaczego WP Store?

 • Stawiamy na szybkość. Wiemy, że w e-commerce szybkość liczy się jak w żadnym innym biznesie. Zapomnij o wolnym, ociężałym sklepie. Zapewniamy szybkie działanie Twojego sklepu, które przełoży się na wymierne korzyści biznesowe.
 • Bezpieczeństwo. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego sklepu i klientów, żebyś mógł skupić się na prowadzeniu biznesu. Zapewniamy darmowe certyfikaty SSL oraz ich szybkie skonfigurowanie, również dla zewnętrznych domen.
 • Automatyczne aktualizacje. Wiemy jak uciążliwe mogą być aktualizacje. Robiliśmy je już tysiące razy. Dlatego wszystkie aktualizacje robi nasz zespół, a Ty możesz spać spokojnie. Twój sklep będzie zawsze aktualny i bezpieczny.
 • Pełna responsywność. Z roku na rok coraz więcej osób dokonuje zakupu ze swojej komórki. Wiemy, jak ogromne znaczenie dla sprzedaży internetowej ma dostosowanie wyglądu sklepu do różnych urządzeń. WP Store zapewnia pełną responsywność, dzięki czemu Twoi klienci chętnie kupują nie tylko z komputerów, ale i z urządzeń przenośnych. 
 • Wtyczka do Dropshippingu od WP Desk. Jeżeli Twój sklep opiera się o model dropshippingowy, to WP Store jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! W ramach subskrypcji otrzymujesz dostęp do jednej z najbardziej popularnych i funkcjonalnych wtyczek do dropshippingu. Dropshipping XML WooCommerce pozwoli Ci na import i cykliczną synchronizację produktów z plików XML i CSV do WooCommerce. Wtyczka ma bardzo przyjazny i intuicyjny interfejs – przejdziesz cały proces importu w kilku prostych krokach.
 • Zero ukrytych opłat, zero umów. Cenimy Twój czas, dlatego możesz być pewny, że nasza oferta jest w 100% przejrzysta. Nie musisz pobierać żadnych ukrytych plików i zapoznawać się z dokumentacją. Co więcej, nie zawieramy umów. Jedyne, co musisz zrobić to zaakceptować nasz regulamin.
 • Technologia, z której korzystają miliony osób. Działamy na WooCommerce – najlepszej technologii typu open source dla WordPressa. Jej dużą zaletą jest nie tylko popularność, ale i rozwój. Platforma nieustannie się rozwija, a Twój sklep razem z nią! Co więcej, dzięki takiemu systemowi możesz tworzyć dowolną ilość stron, w tym bloga. Nie ograniczamy Cię! Zamiast tego zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.
 • Indywidualne podejście. Doskonale wiemy, jak frustrujący jest brak odpowiedzi. W WP Store stawiamy na szybką reakcję oraz błyskawiczne działania. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualne, nie tolerujemy “taśmowej” pracy. Sukces Twojego biznesu – to również nasz sukces. Gramy zespołowo i zależy nam na zwiększeniu Twojego zysku.

Ile to kosztuje?

Obecnie mamy 3 plany subskrypcji:

 • Starter za 49 zł brutto/msc. Ten plan pasuje dla tych, którzy mają mały sklep, dopiero wchodzą w branże bądź testują rentowność swojego przedsięwzięcia. 
 • Pro za 199 zł brutto/msc. Jest to najbardziej popularny plan. Zawiera wszystko, czego potrzebuje dobrze prosperujący mały bądź średni sklep. Mając ten plan otrzymujesz darmową migrację oraz własną domenę.
 • Expert za 299 zł brutto/msc. Idealny dla tych, którzy posiadają duże sklepy z bogatą ofertą. Plan zawiera również możliwość sprzedaży B2B, marketing automation oraz konsultacje e-commerce. 

Uwaga! Obecnie mamy promocję: 2 miesiące gratis przy płatności rocznej! Sprawdź szczegóły tutaj: Promocja przy zakupie rocznej subskrypcji.

 

Migrujesz do nas z Shoplo? Łap zniżkę!

Rozumiemy sytuację, w której się znalazłeś. W związku z tym postanowiliśmy pozbyć Cię dodatkowych kosztów i oferujemy każdy z powyższych planów za 0 zł przez cały rok! Masz niesamowitą okazję optymalizacji swojego sklepu – nie przegap jej!

Załóż swój sklep już teraz →

 

Dlaczego musisz działać szybko?

Proces przeniesienia sklepów Shoplo do Shopera rozpoczął się jeszcze we wrześniu tego roku. Obecnie są na ostatniej prostej. Zostało zaledwie kilka dni na szybką migrację. W przeciwnym wypadku zostaniesz bez sklepu, albo co gorsza – bez zmian. Nie usprawnisz swojego sklepu. Nie sprawisz, że klienci zaczną kupować więcej i korzystać ze świątecznych rabatów. Stagnacja jest wrogiem sukcesu. Podejmij działanie. 

Jak dokonać migracji z Shoplo do WP Store?

Pokażemy Ci jak w szybki sposób dokonać migracji swojego sklepu z Shoplo na naszą platformę WP Store. Do wykonania migracji użyjemy wtyczkę Dropshipping XML WooCommerce. Jeżeli masz aktywną subskrypcję sklepu WP Store, to wtyczkę tą znajdziesz w zakładce Wtyczki w swoim sklepie.

1. Eksport produktów ze sklepu Shoplo
Zacznijmy zatem od samego początku. W pierwszej kolejności zaloguj się na konto swojego sklepu w Shoplo. Po wejściu do panelu administracyjnego sklepu przejdź do zakładki Produkty następnie Wszystkie produkty.

Po wybraniu wszystkich produktów w prawym górnym rogu zobaczysz ikonkę z trzema kropkami. Rozwiń ją i kliknij Eksportuj do pliku CSV.

Po kliknięciu zostaniesz poproszony o wybranie eksportu wszystkich produktów lub eksportu według zdefiniowanego wcześniej filtra. Nas interesuje eksport wszystkich produktów.

Po dokonaniu eksportu otrzymasz link do załącznika na swojego maila, w którym znajduje się cały plik związany z importowanymi produktami.
Pobierz ten plik, następnie przejdź do swojego sklepu na WP Store.

2. Import produktów do sklepu WP Store

Kiedy już masz gotowy plik z produktami, możesz przejść do kolejnego kroku, jakim jest import produktów do WP Store.
Na samym wstępie przejdź do zakładki Wtyczki w panelu administratora sklepu WP Store.
Poszukaj teraz wtyczki o nazwie Dropshipping XML WooCommerce PRO i ją aktywuj.

Zanim przejdziemy do importu, musimy najpierw dodać nasz plik do biblioteki mediów.

Po przejściu do biblioteki przeciągnij swój plik, aby dodał się do bazy plików.
Teraz kliknij w swój plik, który wcześniej został dodany. Po kliknięciu pojawią się informacje o pliku. Nas interesuje adres URL. Skopiuj adres URL ścieżki pliku.

Przejdź do wtyczki Dropshipping XML WooCommerce PRO. Odszukaj ją po lewej stronie i wybierz opcję Import.

Pierwszy krok we wtyczce to podanie adresu, gdzie znajduje się nasz plik. Wklejamy wcześniej skopiowany adres ścieżki naszego pliku, klikamy Import file i następnie Go to the next step.

W drugim kroku zobaczymy listę z różnymi parametrami naszych produktów. W przypadku eksportu produktów z Shoplo domyślnym separatorem powinien być znak ;

Nie musisz tutaj nic zmieniać, przejdź po prostu do następnego kroku.

3. Trzeci krok to mapowanie parametrów produktu do poszczególnych miejsc. Po prawej stronie znajduje się Tabela, z której będziemy przenosić dane. Po prostu przeciągaj element z pierwszej kolumny do wybranego pola. Więcej na temat mapowania elementów możesz znaleźć w filmiku, gdzie zostało to dokładnie omówione:

Dropshipping XML WooCommerce – Mapper produktu 

4. W czwartym kroku po zmapowaniu produktów możesz stworzyć warunek logiczny, jeżeli chciałbyś wykluczyć dodanie niektórych produktów.

Dodatkowo w tym kroku możesz również utworzyć nowe produkty jako szkice lub aktualizować produkty w razie nieudanego importu.

Po tym etapie nastąpi import Twoich produktów do platformy WP Store.

Masz jakiekolwiek problemy z importem wtyczką Dropshipping XML WooCommerce? Sprawdź jej pełną dokumentację, gdzie zostało wszystko dokładnie opisane:

Dropshipping XML WooCommerce

Podsumowując

Jak widzisz, zmiany mogą być dobre, a migracja wcale nie musi być skomplikowana! Jeśli goni Cię czas – migruj do nas! Pamiętaj, że mamy dla Ciebie specjalną ofertę: każdy z naszych planów masz za 0 zł przez cały rok! W razie pytań zawsze służymy pomocą. Wystarczy, że napiszesz do nas na [email protected] . W ostatnim miesiącu migrowało do nas ponad 80 sklepów. Dołącz do ich grona i ciesz się wzmożoną sprzedażą.

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.

Cookies preferences

Others

Inne niekategoryzowane pliki cookie to te, które są analizowane i nie zostały jeszcze przypisane do żadnej z kategorii.

Necessary

Necessary
Niezbędne pliki cookie są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Te pliki cookie zapewniają działanie podstawowych funkcji i zabezpieczeń witryny. Anonimowo.

Advertisement

Reklamowe pliki cookie są stosowane, by wyświetlać użytkownikom odpowiednie reklamy i kampanie marketingowe. Te pliki śledzą użytkowników na stronach i zbierają informacje w celu dostarczania dostosowanych reklam.

Analytics

Analityczne pliki cookie są stosowane, by zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję ze stroną internetową. Te pliki pomagają zbierać informacje o wskaźnikach dot. liczby odwiedzających, współczynniku odrzuceń, źródle ruchu itp.

Functional

Funkcjonalne pliki cookie wspierają niektóre funkcje tj. udostępnianie zawartości strony w mediach społecznościowych, zbieranie informacji zwrotnych i inne funkcjonalności podmiotów trzecich.

Performance

Wydajnościowe pliki cookie pomagają zrozumieć i analizować kluczowe wskaźniki wydajności strony, co pomaga zapewnić lepsze wrażenia dla użytkowników.