WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Płatności cykliczne PayU WooCommerce – regularne i terminowe wpłaty od klientów dzięki WooCommerce Subscriptions

Płatności cykliczne PayU WooCommerce

Płatności cykliczne we wtyczce PayU WooCommerce to pozwolą Ci przyjmować regularne płatności od klientów. Wsparcie dla płatności cyklicznych wspiera oficjalną wtyczkę do subskrypcji WooCommerce Subscriptions, z którą zintegrowaliśmy PayU WooCommerce. Całość tworzy oczywiście wspaniały system do przyjmowania regularnych płatności od klientów.

Spis treści

Dlaczego płatności cykliczne PayU są tak ważne?

Czy jesteś w stanie przewidzieć, ile twój sklep zarobi w tym miesiącu? Jeśli będziesz oferować płatności cykliczne to będzie to dużo prostsze 🙂.

Dzięki WooCommerce Subscriptions możesz tworzyć produkty subskrypcje z cyklicznymi płatnościami realizowanymi przez PayU. Takie płatności zapewnią Ci regularne i terminowe wpłaty od klientów. Klienci nie będą musieli się martwić o wykonywaniu płatności cyklicznych ⭐. Dodatkowo, po pierwszej autoryzacji, wszystko będzie odbywało się automatycznie. A Ty nie będziesz się martwić o regularne przychody.

Obsługę płatności cyklicznych w PayU w WooCommerce zapewnią Ci:

Płatności cykliczne PayU

Zwiększ zyski z płatnościami cyklicznymi PayU. Dzięki integracji z oficjalną wtyczką WooCommerce Subscriptions oferuj abonamenty i członkostwa.

Sprawdź PayU WooCommerce → lub Zobacz szczegóły
Ponad 251 497 klientów WP Desk
Ostatnia aktualizacja: 13.06.2024
Działa z WooCommerce 8.6 - 8.9.x

WooCommerce Subscriptions oferuje oczywiście szereg możliwości subskrypcji dla produktów fizycznych, które wymagają wysyłki, jak również wirtualnych, usług, czy plików do pobrania. A to wszystko ze wsparciem dla produktów z wariantami. Możesz tworzyć subskrypcje miesięczne, tygodniowe oraz roczne. Możesz dodawać opłaty początkowe, darmowe okresy testowe lub ograniczony cykl odnowień.

💡 Wkrótce planujemy też wypuszczenie naszej własnej wtyczki do subskrypcji dla WooCommerce ⭐. Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub otrzymać wersję beta, napisz do nas →

Jak działają płatności cykliczne w PayU WooCommerce?Jeśli myślisz dopiero o własnym biznesie online, sprawdź jak założyć sklep na WordPress i WooCommerce ➡️

Jak już wspomniałem wcześniej, cała obsługa subskrypcji po stronie sklepu odbywa się za pomocą wtyczki WooCommerce Subscriptions. Aby zacząć, musisz kupić i skonfigurować tę wtyczkę. Pomimo, że nie jest tania ($199), warta jest swojej ceny. Wiemy, bo sami z niej korzystamy.

Po skonfigurowaniu wtyczki i dodaniu produktów subskrypcji przejdź do ustawień PayU, zobaczysz konfigurację płatności cyklicznych ⚙️:

PayU WooCommerce - Ustawienia płatności cyklicznych
PayU WooCommerce – Ustawienia płatności cyklicznych

Po przejściu do zamówienia i wyborze płatności PayU pojawi się widget PayU na wpisanie danych karty kredytowej:

PayU WooCommerce - Widget płatności cyklicznej
PayU WooCommerce – Widget płatności cyklicznej

Po wpisaniu i zweryfikowaniu danych karty, płatność jest realizowana, a na koncie klienta tworzy się subskrypcja. Gdy nadejdzie termin przedłużenia, sklep automatycznie wyśle żądanie do PayU, aby karta klienta została obciążona.

Czy płatności cykliczne PayU WooCommerce są bezpieczne?

Ze względów bezpieczeństwa, dane karty kredytowej nie są zapisywane w sklepie. Dane karty są przesyłane do PayU, a do sklepu wraca wyłącznie token, który umożliwia realizację płatności cyklicznej, w momencie, gdy przyjdzie czas odnowienia.

Dzięki temu klient jest w 100% bezpieczny 🙂, a Ty również nie musisz się martwic o dodatkowe zabezpieczenia sklepu. Dane kart klientów nigdy nie wyciekną z Twojego sklepu, bo nie są w nim przechowywane ✅.

Jak wykorzystać płatności cykliczne PayU w swoim sklepie?

Możliwości są więc ogromne i jestem przekonany, że wykorzystując PayU oraz WooCommerce Subscriptions zrobicie niesamowite rzeczy. Oczywiście w razie pytań napiszcie do nas 🙂. A poniżej trochę inspiracji:

  • Sprzedaż karnetów na siłownię
  • Sprzedaż kawy do biur
  • Społeczność skupiona wokół wspólnej pasji
  • Płatny dostęp do części materiałów na stronie WWW
  • Ubezpieczenia
  • Sprzedaż oprogramowania

Płatności cykliczne PayU

Zwiększ zyski z płatnościami cyklicznymi PayU. Dzięki integracji z oficjalną wtyczką WooCommerce Subscriptions oferuj abonamenty i członkostwa.

Sprawdź PayU WooCommerce → lub Zobacz szczegóły
Ponad 251 497 klientów WP Desk
Ostatnia aktualizacja: 13.06.2024
Działa z WooCommerce 8.6 - 8.9.x

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.