WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Niższe prowizje w Dotpay dzięki WP Desk

Idziemy za ciosem, w maju ogłaszaliśmy niższe prowizje w Przelewy24 a dzisiaj mamy kolejne dobre wiadomości. Nawiązaliśmy współpracę z Dotpay i przy zakupie naszej wtyczki Dotpay WooCommerce, możecie również liczyć na niższe prowizje w tym systemie płatności. Dotpay zaproponował naprawdę ciekawe warunki. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Aktualizacja: 31.07.2020 r.

W tym momencie Dotpay nie przyjmuje już nowych rejestracji (po połączeniu z Przelewy24). Zachęcamy do sprawdzenia oferty pozostałych operatorów i wyboru odpowiedniej wtyczki. A także sprawdzenia możliwości uzyskania niższych prowizji u danego operatora w artykule o tym, którą bramkę płatności online wybrać.

Kto może skorzystać z niższej prowizji

Oferta jest ważna dla wszystkich naszych klientów (tylko dla firm, w tym jednoosobowych działalności gospodarczych), którzy zarejestrują się w Dotpay przez nasz link polecający od 22.06.2016 r. Data zakupu naszej wtyczki jest nieistotna.

Porównanie oferty standardowej i oferty Dotpay dla klientów WP Desk

UsługaOferta standardowaOferta WP Desk
E-Przelewy internetowe1,9%0,5%
Płatności gotówkowe1,9%0,5%
Karty płatnicze1,6%1,0%
E-Transfery1,9%1,45%
Płatności mobilne1,9%1,45%

Uwaga: prowizja we wszystkich powyższych usługach to nie mniej niż 0,3 zł.

Ile możesz zyskać

W tabelce poniżej przygotowaliśmy zestawienie kosztów wg oferty standardowej i oferty, którą uzyskacie dzięki WP Desk.

Zgodnie z informacjami uzyskanymi w Dotpay, udział procentowy dla poszczególnych płatności wynosi: e-transfery + płatności mobilne: 75%, karty płatnicze/kredytowe: 20%, e-przelewy + płatności gotówkowe: 5%. Takie wartości zostały przyjęte do wyliczeń w poniższej tabelce.

Sprzedaż miesięcznaKoszt prowizji wg oferty standardowejKoszt prowizji wg oferty WP DeskOszczędności miesięczneZwrot zakupu wtyczki (w miesiącach)
500092,00 zł65,63 zł26,38 zł6
10000184,00 zł131,25 zł52,75 zł3
15000276,00 zł196,88 zł79,13 zł2
25000460,00 zł328,13 zł131,88 zł2

Jak wynika z naszych kalkulacji dla sklepów, która mają obrót realizowany przez płatności on-line na poziomie 5000 zł miesięcznie, koszt zakupu wtyczki zwróci się już po 6-ciu miesiącach. Potem to już czysty zysk dla Was! A im większy obrót tym czas zwrotu jest krótszy.

Inna kwota? Oblicz za pomocą naszego kalkulaora

Jeśli uzyskujesz lub planujesz inną wartość sprzedaży realizowanych przez płatności on-line, wpisz kwotę miesięcznych transakcji do kalkulatora poniżej, a dowiesz się po ilu miesiącach inwestycja w naszą wtyczkę się zwróci.


Po tylu miesiącach inwestycja się zwróci: wpisz kwotę i kliknij oblicz

Warto również wziąć pod uwagę, że po roku od zakupu wtyczki, aby dalej otrzymywać aktualizacje i nasze wsparcie techniczne, należy przedłużyć licencję za 50% ceny wtyczki. Natomiast wtyczka dalej działa bez przedłużenia licencji, więc w tych kalkulacjach nie bierzemy tego pod uwagę.

Jak uzyskać niższą prowizję

Wystarczy tylko kilka kroków:

  1. Kup naszą wtyczkę Dotpay.
  2. Zarejestruj się w systemie Dotpay przez specjalny link, który otrzymasz po zakupie wtyczki. To jest konieczne, nie rejestruj się inaczej niż przez nasz link, bo wtedy nie uzyskasz niższych prowizji.
  3. Po podpisaniu umowy z Dotpay, ciesz się niższymi prowizjami :)
Po rejestracji konta może się zdarzyć, że stawki będą standardowe. W takim przypadku skontaktuj się bezpośrednio z Dotpay i poproś o ustawienie stawek z oferty WP Desk. Konsultant Dotpay zweryfikuje rejestrację i ustawi odpowiednie stawki.

Gdzie znajdę link do rejestracji w Dotpay?

Link znajdziesz w:

1. mailu potwierdzającym zamówienie,

Kliknij, aby powiększyć podgląd e-maila
Kliknij, aby powiększyć podgląd e-maila

2. szczegółach zamówienia na stronie moje konto.

Kliknij, aby powiększyć podgląd zamówienia
Kliknij, aby powiększyć podgląd zamówienia

Uwaga: jeśli płacisz przelewem bankowym, link będzie dostępny dopiero po zaksięgowaniu płatności i zrealizowaniu zamówienia.

Czy planujecie nawiązanie współpracy z innymi systemami płatności?

Tak! Przygotowaliśmy już specjalne oferty dla poniższych integracji płatności z WooCommerce:

Kup wtyczkę Dotpay i ciesz się niższymi prowizjami

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.