WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Wielkanocna integracja WP Desk 2021

wielkanoc-wp-desk

Nie liczymy już fal, ale dalej nasze integracje firmowe upływają nam w atmosferze zdalnych warsztatów, zamiast cokwartalnych spotkań na zjazdach. Przeczytajcie, jak tym razem wspólnie spędzaliśmy czas przed Wielkanocą.

Pamiętacie jak w grudniu 2020 Marta pisała o przedświątecznej zdalnej integracji WP Desk, podczas której nasza Drużyna robiła lasy w słoikach? Zapowiadała tam też, że spodobało nam się tak bardzo, że kolejne spotkanie musi odbyć się szybciej :) Pisała także, że mamy apetyt na… warsztaty kulinarne.

Dla chcącego nic trudnego!

Wiosenna integracja WP Desk 2021

W tym roku postanowiliśmy, a raczej byliśmy zmuszeni kontynuować naszą tradycję zdalnej integracji. Świetną okazją do spotkania były zbliżające się święta Wielkiejnocy.

Jakiś czas przed planowanym terminem warsztatów, pracownicy otrzymali zaproszenie z firmowego kalendarza ma wiosenne spotkanie integracyjne, z informacją, że szczegóły zostaną podane w późniejszym czasie.

Kilka dni przed spotkaniem, do drzwi naszych pracowników zapukali kurierzy, którzy dostarczyli im paczki niespodzianki. Jestem jednak pewna, że po odkryciu ich zawartości, wszyscy wiedzieli co tym razem będzie grane.???? W paczkach znalazły się bowiem fartuchy kuchenne z logo firmy oraz naszymi imionami, a także przeróżne produkty spożywcze. Były to warzywa, olej, ugotowane jajka, pieczywo, przyprawy oraz różne dodatki. Jednym słowem wszystko potrzebne, aby wyczarować z tego coś pysznego ;)

Produkty były pięknie zapakowane w słoiczki, fiolki i torebki wielokrotnego użytku. Całe wydarzenie odbywało się bowiem w idei zero waste.

smakowita integracja

 

paczka do zdalnej integracji

Co działo się potem?

O ustalonej godzinie spotkaliśmy się wszyscy na Zoomie. W trakcie warsztatów mieliśmy za zadanie ugotować wspólnie dwa dania. Były to: orientalna pasta z jaj wielkanocnych oraz zupa krem z warzyw. Najwięcej emocji pośród członków naszej drużyny wzbudził własnoręcznie przygotowywany, jako dodatek do pasty jajecznej, majonez z aquafaby. Z czego? ;) No właśnie – a Wy wiecie co to jest?

Warsztaty prowadził Kuba Korczak, czyli szef kuchni, który od jakiegoś czasu zajmuje się promowaniem ekologicznych produktów, organizacją warsztatów, pokazów, wypraw kulinarnych.

warsztaty wp deskwp desk warsztaty

Jakie były efekty?

Jak możecie się domyśleć, ile osób, tyle efektów. Każdy z nas uzyskał swoją wariację na temat przygotowanych dań. Niektórzy podeszli do tematu naprawdę kreatywnie!

pyszna integracja

Integracja, interakcja i kupa zabawy :)

Nasz Zespół rośnie z miesiąca na miesiąc, dlatego też cieszymy się, że mieliśmy okazję zobaczyć się chociaż online, pobawić się, pośmiać razem. Pomimo tego, że dzięki używanym w codziennej pracy narzędziom mamy ze sobą nieustanny kontakt, rzadko widujemy się w pełnym składzie. Warsztaty kulinarne były świetną możliwością, aby to zrobić!

Co dalej?

Jak myślicie, jaki będzie nasz kolejny pomysł na zdalną integrację? Już niebawem widzimy się na luźnym, popołudniowym piwku integracyjnym na Zoom. A później? Mamy już pewne pomysły :)

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.