WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Licencja WP Desk – łatwy sposób zarządzania wtyczką

system-licencji-wpdesk

system-licencja-wpdesk

Czym jest nowy system licencji WP Desk?

Najprościej mówiąc to system, który pomaga zarządzać licencjami wtyczek WP Desk. Dzięki temu systemowi nie będziesz musiał więcej martwić się o poprawne klucze API. W nowym systemie ich nie ma. Teraz wystarczy zarejestrować domenę sklepu w panelu moje konto, następnie aktywować wtyczkę zaznaczając checkbox. To wszystko. W przypadku możliwej aktualizacji otrzymasz komunikat, w którym zostaniesz poproszony o zaktualizowanie wtyczki – z pewnością znasz ten mechanizm z samego WordPressa.

Ponadto nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy terminem przedłużenia ważności licencji. Na 30 dni przed wygaśnięciem licencji otrzymasz stosownego e-maila. Ponadto na swoim koncie w sklepie będziesz widział, kiedy upływa termin ważności.

licencja-wpdesk

Jak zarejestrować licencję w nowym systemie? Nie myśl, że jest to skomplikowana procedura. Jak należy aktywować licencje wtyczek, dowiesz się z tego poradnika.

Czemu wprowadziliśmy licencje WP Desk

Otrzymywaliśmy sygnały, że nasi klienci mają problem z aktualizacją wtyczek. Postanowiliśmy, wiec zautomatyzować proces aktualizacji i sprawić, żeby był bardziej przejrzysty, zautomatyzowany i nieangażujący dla naszych klientów.

Czy warto odnawiać licencje WP Desk

Zdecydowanie tak. Kupując wtyczkę WP Desk otrzymujesz wraz z nią support oraz możliwość aktualizacji przez rok. Po tym czasie możesz oczywiście nadal korzystać z wtyczki, ale bez dostępu do najnowszych wersji co jest bardzo ryzykowne. Nowe wersje WooCommerce potrafią namieszać, dzięki aktualizacjom naszych wtyczek masz pewność, że kolejne zmiany nie popsują niczego w twoim sklepie.

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.