WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Marketplace – skorzystaj na współpracy z nami

Będzie transparentnie i dosyć osobiście, bo liczę na Wasz odzew i komentarze. Chciałbym Wam przedstawić marketplace, w ramach którego umożliwiamy deweloperom sprzedaż wtyczek do WordPressa i dzielimy się możliwościami WP Desk.

Ale od początku…

WP Desk to rozpoznawalna w polskim środowisku WordPressa marka, której zaufało już 251 386 klientów. Nasz mailing jest wysyłany do kilku tysięcy odbiorców, a w mediach społecznościowych docieramy do ponad 8.000 osób. Pracujemy na tę pozycję od 2013 roku tak dynamicznie, że powyższe liczby zmieniają się z każdym tygodniem.

Czujemy dumę z miejsca do którego dotarliśmy i mamy ogromną motywację do rozwoju!

WP Desk Marketplace
On też jest z nas dumny!

A propos rozwoju

Kilka miesięcy temu zaczęliśmy zastanawiać się jak możemy przekuć zgromadzony potencjał na korzyść dla naszych klientów. Efektem rozważań był wniosek, że nasza oferta – dotycząca jedynie WooCommerce – jest stosunkowo wąska. Długo rozmawialiśmy o tym w jaki sposób ją poszerzyć, aby zaspokoić potrzeby wielu naszych klientów. Doszliśmy do wniosku, że właściwą drogą będzie otworzenie się na współpracę z zewnętrznymi autorami wtyczek, którzy chcą sprzedawać swoje oprogramowanie ale nie decydują się na to ze względu na wysoki próg inwestycji związany z uruchomieniem sprzedaży.

Jest na to rada – marketplace

Nie była to łatwa decyzja. Ostatecznie, aby pomóc deweloperom przybliżyć się do sprzedaży wtyczek i poszerzyć ofertę na wpdesk.pl, postanowiliśmy podzielić się naszą rozpoznawalnością oraz zaufaniem klientów. W ten sposób zdecydowaliśmy o stworzeniu marketplace – przestrzeni, która pozwala autorom obniżyć próg wejścia w biznes. Dzięki temu skracamy drogę autorów do klientów i sprzedaży wtyczek do WordPressa.

Idea jest bardzo prosta – autor daje wtyczkę, a WP Desk daje markę i dotarcie do tysięcy potencjalnych klientów.

Mało? To nie wszystko. :) Inną, równie ważną korzyścią dla deweloperów jest to, że WP Desk zdejmuje z nich problem księgowości. Ponieważ całą sprzedaż prowadzoną przez marketplace rozliczamy jedną fakturą w miesiącu. Deweloperzy mogą skupić się na tym, co najważniejsze – na kodowaniu.

Więcej o korzyściach płynących ze współpracy znajdziesz tutaj.

Co WP Desk ma z marketplace?

Główną korzyść opisałem już wyżej – jest nią powiększanie oferty wtyczek dostępnych w naszym sklepie, co przełoży się bezpośrednio na ilość i wartość zamówień.

Inne korzyści wynikają z powyższej, ale również są dla nas ważne – jest to np. poszerzenie naszego udziału w rynku i dotarcie do nowych klientów.

Jesteś zainteresowany/a?

Zarejestruj się w marketplace korzystając z tego formularza. Opisz wtyczki, które chcesz sprzedawać w ramach naszego marketplace, a my odpowiemy Ci najszybciej jak to możliwe.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o przebiegu współpracy.

Daj znać co o tym myślisz – zostaw komentarz lub napisz do nas.

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.