WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

Szablony opisów Allegro do pobrania

Na tej stronie znajdziesz szablony opisów, które możesz pobrać i zastosować w trakcie tworzenia aukcji z użyciem naszej wtyczki – Allegro WooCommerce. Wszystkie są do Twojej dyspozycji – korzystaj z nich i modyfikuj na swój użytek!

Poradnik video

Klasyczny

Szablon zawiera nazwę produktu, jego krótki opis oraz dwa zdjęcia importowane za pomocą tagów bezpośrednio z ustawień produktu. Dodatkowo, uwzględniliśmy w nim miejsce dotyczące możliwości kontaktu ze sprzedającym.

Pobierz Szablon nr 1

Dla aukcji z dużą ilością treści

W tym szablonie znajdziesz cenę, nazwę produktu, opisy (krótki i pełny) oraz sześć zdjęć produktowych. Wszystkie te pola są importowane bezpośrednio z produktu. W szablonie znajdziesz miejsce na wpisanie informacji związanych z kontaktem ze sprzedającym.

Pobierz Szablon nr 2

Dla aukcji z małą ilością treści

To najprostszy z szablonów, który zawiera nazwę produktu, jedno zdjęcie, opis produktu oraz cenę importowane z ustawień produktów

Pobierz Szablon nr 3

Z trzema zdjęciami i opisem produktu

Szablon z tego przykładu daje Ci możliwość pobrania bezpośrednio z produktu nazwy produktu, opisu, ceny oraz trzech zdjęć.

Pobierz Szablon nr 4

Jak użyć szablonów opisu aukcji?

Możesz dodać kilka szablonów opisu aukcji i wybierać je dla szablonów aukcji. Dzięki temu łatwo wybierzesz dopasowany opisy dla wystawianych aukcji. Szablon opisu aukcji wybierzesz później w tworzonym szablonie aukcji. Możesz taki opis aukcji ustawić także w edycji aukcji lub w zakładce edycji produktu, dla którego będzie wystawiana aukcja.