WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

iFirma WooCommerce – wtyczka integrująca

iFirma WooCommerce wtyczka integrująca

iFirma WooCommerce wtyczka integrująca

Prowadzący sklepy na WooCommerce z utęsknieniem czekali na jakąkolwiek integrację z zewnętrznym systemem do fakturowania. Stało się! Dzięki rozwiązaniu iFirma WooCommerce, będzie można wystawiać faktury w sklepie WooCommerce i będą one widoczne od razu w panelu iFirma. Jak bardzo użyteczna jest iFirma, może świadczyć chociażby popularność tego rozwiązania.   

Zalety iFirma

Czym jest iFirma i co oferuje? To platforma do prowadzenia księgowości własnej firmy. Księgowość internetowa, biuro rachunkowe, system crm, program magazynowy oraz program do faktur. I to właśnie z tą ostatnią usługą integruje się nasza wtyczka. Program do faktur to bardzo użyteczne narzędzie, za pomocą którego wystawisz wszystkie rodzaje faktur oraz odpowiednio je posegregujesz. Dzięki iFirma masz pewność poprawności wystawianych dokumentów. Najlepsze jest to, że program do faktur iFirma jest zupełnie darmowy.

Co oferuje integracja iFirma WooCommerce

Dzięki temu, że iFirma udostępnia swoje API, była możliwość sprawnej integracji z tą platformą. Co potrafi wtyczka? Najprościej mówiąc, importuje faktury z WooCommerce do iFirma. Faktury można automatycznie generować do zamówień bądź wystawiać je ręcznie. Przed wystawieniem faktury istnieje możliwość edycji danych (data sprzedaży, data wystawienia, termin płatności, kwota zapłaty itp.) Wtyczka w prosty sposób daje możliwość wystawiania faktur VAT jak i faktur zwolnionych z VAT (dawnych rachunków). Dane sprzedawcy są podawane podczas konfiguracji wtyczki, więc nie ma konieczności wprowadzania ich przy każdorazowym wystawieniu faktury.

I na koniec

Integracja została napisana przez zewnętrznego dewelopera. Zapytasz, czy zmieniają się wobec tego zasady korzystania z wtyczki? Możesz być spokojny, WP Desk gwarantuje, że jakość samej wtyczki oraz supportu będzie nadal na wysokim poziomie. To otwarcie się na zewnętrznych deweloperów jest spowodowane ogólnym celem – dostarczanie coraz więcej, coraz bardziej użytecznych rozwiązań dla WooCommerce. Jeśli potrzebujesz więcej info, zajrzyj do programu partnerskiego dla deweloperów.

Wtyczka dopiero co wylądowała w WP Desk. Zanim zdąży ostygnąć, będzie obowiązywać na nią promocyjna cena 99 zł netto zamiast 129 zł.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami albo zobacz opis wtyczki.

Przejdź do wtyczki iFirma WooCommerce

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.