WP Desk Care - zadbaj o swój biznes online!

Sprawdzona opieka techniczna dla Twojego sklepu

wFirma WooCommerce – wtyczka integrująca

wFirma WooCommerce

wFirma WooCommerce

Jeszcze nie opadł entuzjazm po ostatnim wdrożeniu,  a już znowu możemy podzielić się dobrą wiadomością: mamy nową wtyczkę – wFirma WooCommerce. Nie ma jednego wiodącego systemu do faktur, więc postanowiliśmy sukcesywnie integrować WooCommerce z najbardziej popularnymi programami do wystawiania faktur online.

Czym jest wFirma?

Wtajemniczonym wFirmy przedstawiać nie trzeba. To, że jest to jeden z najbardziej popularnych systemów do prowadzenia księgowości online, wie prawie każdy. O popularności serwisu świadczą nie tylko opinie, ale liczby. WFirma posiada 90 000 klientów. Jaki jest powód tej popularności? Zapewne chodzi m. in. o funkcje, jakie oferuje serwis. Należą do nich: księgowość online, rozbudowany magazyn, kadry i płace, biuro rachunkowe online oraz program od faktur online, czyli to czemu chciałbym poświęcić więcej uwagi.

Co potrafi wtyczka wFirma WooCommerce?

Zatrzymałem się na programie do faktur online, ponieważ to z nim de facto integruje się nasza wtyczka i chciałbym powiedzieć o tym kilka słów.  Dzięki wtyczce integrującej można wystawiać dokumenty księgowe wprost z WooCommerce, bez konieczności każdorazowego odwiedzania serwisu wFirma i przepisywania danych. Dokumenty księgowe można wystawiać ręcznie, automatycznie na życzenie kupującego albo w pełni automatycznie. Rodzaj dokumentów jakie można wystawiać to paragony (fiskalne/niefiskalne), faktury (VAT/bez VAT) oraz faktury proforma. Jest również możliwość wysyłania dokumentów do klientów. Fajnie, co? To jednak nie wszystko.

w jak wisienka na torcie

Żeby zachęcić was do skorzystania z integracji, postanowiliśmy opuścić cenę. Wtyczka będzie w pierwszych tygodniach sprzedawana w promocyjnej cenie 99zł zamiast 129zł. Nie będzie to jednak trwało wiecznie, więc nie zwlekajcie.

Na koniec dodam tylko, że wFirma WooCommerce to kolejna wtyczka napisana przez zewnętrznego dewelopera. WP Desk od jakiegoś czasu oferuje zewnętrznym deweloperom dystrybucję własnych wtyczek za pomocą programu partnerskiego. Zyskują na tym głównie klienci WP Desk, którzy otrzymują szybciej oraz więcej rozwiązań do WooCommerce.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami albo zobacz opis wtyczki.

Przejdź do wtyczki wFirma WooCommerce

Zobacz inne artykuły

Dołącz do ponad 10 000 czytelników

Poradniki WooCommerce i nowości –
wprost na Twój e-mail.